Fico sa nehanbí vydierať aj vlastných voličov!!!

Autor: Marek Strapko | 23.3.2014 o 23:48 | Karma článku: 23,03 | Prečítané:  2703x

Je zaujímavé sledovať do akej úbohosti sa dokáže potopiť človek, ktorému skutočne prihára polievka. Všetci si istotne dobre pamätajú na Mečiarove vyspevovanie v diskusnej relácii, kedy mával a so slzami v očiach spieval pieseň na rozlúčku. A každý is isto pamätá, ako dlho to ľúčenie trvalo - prakticky až kým jeho hnutie prirodzene nezaniklo. K podobnému znižovaniu a strašeniu "prehodnocovaním" svojej ďalšej politickej kariéry v prípade neíuspechu v prezidentských voľbách sa znížil aj súčasný premiér, predseda najsilnejšej politickej strany...znížil sa k vydieraniu vlastných voličov!

Keď som si dnes navečer prečítal vyjadrenia Fica nas stretnutí s aktívnymi nominantami Smeru v regionálnych štruktúrach, hneď som si spomenul na Mečiarove vyspevovanie.

Aj napriek tomu je tu jeden veľký rozdiel. Mečiar spieval po neúspešných voľbách, Fico spieva ešte pred nimi.

Ako veľmi sa Fico bojí, že nenaplní svoj mocenský sen a nestane sa "vládcom"celej republiky.

Bojí sa až tak, že verejne robí chyby - verejne priznáva, že mu nezáleží na krajine, že nechce byť prezidentom všetkých občanov. Chce len do bodky naplniť svoju nespútanú túžbu po moci, ktorú sebavedome a bez štipky morálky pestuje už od svojho nástupu do politiky. A ktovie, tieto korene mocenskej túžby možno kotvia už v dávnejších časoch, kedy Fico zanechal vzory, žijúce v jeho rodine (kňazov a vysoko postavené rehoľné sestry) a odhodlane sa podpísal po červenú hviezdu.
Ale to je už len moja domnienka (myslím, že aj sčasti pravdivá....)

Ficovo vyhlásenie však odhaľuje ešte šokujúcejšie priznanie. A to, že jednoducho svojich voličov považuje za obyčajné nuly, ktoré pri strachu zo straty lídra a vodcu musia jednoducho prísť a dať mu ten (pos***ý) hlas. Vydiera ich svojím možným "prehodnocovaním" ďalšej politickej kariéry.

Straší celé Slovensko sektami, úžerami, kedysi strašil Maďarmi a zlepencami. Dnes už pod ťarchou tlaku z osobného zlyhania a nenaplnenia svojich chúťok neváha strašiť aj vlastných, tí ktorí mu veria. Táketo podpásovky by som si ako volič hociktorého z politikov určite nenechal...

Tieto vyhlásenia vyzerajú ešte kontrastnejšie pri vyhláseniach Procházku, ktorí doslova darúva svojim podporovateľom slobodu a núti ich premýšľať nad správnym krokom, ktorým sa vyberú 29. marca.

 

Fico sám svedčí svojimi vyhláseniami svedčia o morálnych "kvalitách", ktorými chce prispieť k skvalitneniu postu prezidenta.
Bohužiaľ to možno, tento sebecký, arogantný, výsmevný a veľmi alarmujúci odkaz, voliči Fica nepochopia. Zrejme veľa z nich stále nevidí, že už niekoľko rokov sú otrokmi túžby, aby niekto iný myslel za nich. Že sú otrokmi mocenských hrátok, akože, sociálneho demokrata.

Verím však, že toto bol posledný kliniec do rakvy, ktorý dokáže pohnúť hlavne tými, ktorí sa stále rozhodujú či v sobotu prísť.

Pripomínajte im to, že my, slušní občania krajiny, nechceme za prezidenta "vydierača" a arogatného človeka, ktorý pre svoj cieľ neváha využiť všetky možné prostriedky...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Smrť blízkeho majú platiť poisťovne, rozhodol súd. Tie nesúhlasia

Spor, či majú poisťovne platiť blízkym bolestné, sa na Slovensku vlečie už desať rokov.

KOMENTÁRE

Málo tu oslavujeme to dobro, čo na Slovensku bolo, je a bude

Slovákom budú tieto slová znieť trochu pateticky.


Už ste čítali?